Zabawa Tematy na Super Bowl desery
Super Bowl Niedziela todzień, aby kibicować swojej drużynie , krzyczeć na ekranie podczas złych połączeń , lub po prostu cieszyć się przekąski i smakołyki firm z przyjaciółmi i rodziną . Sprawdź swój następny Super Bowl Party wyróżniać od reszty , tworząc zabawne desery jeść w czasie, gdy zespół miejmy nadzieję strzelił zwycięską przyziemienia . Przeciwnych drużyn

przekręcić rywalizacji w grze w obecnie wszystkie deser wojny . Upiec kilkadziesiąt babeczki , lub na tyle , aby zapewnić każdej osobie na imprezie z co najmniej pięciu do sześciu. Udekoruj babeczki z kolorami każdej drużyny i ustawić je na stołach w stoczni , lub w piwnicy , jeśli pogoda nie pozwala . Podzielić nim na grupy w oparciu o dwa zespoły są one wspomagających i ustawić je na każdej stronie pomieszczenia lub co najmniej 10 metrów od siebie. Użyj babeczki jak piłek i reaktywują grę jak to się stało do tej pory. Zachęcać uczestników do czego babeczki w sobie w twarz lub po prostu cieszyć się traktuje zamiast . Pod koniec gry , cieszyć się drugą połowę Super Bowl z niektórych babeczek , które zostały zapisane z melee .
Zbiory ryż dmuchany Przysmaki

Użyj klasyczny przysmak , ryż dmuchany i marshmallows , stworzyć Super Bowl - tematyczne gadżety . Utworzyć partię kultowych przekąski , według wskazówek na opakowaniu , tuż przed przyjeździe goście lub podczas przerwy . Podczas gdy są jeszcze ciepłe traktuje , zebrać wszystkich w kuchni i zapewnia piłkarskie - tematyczne foremki , barwnik spożywczy i polewa dla gości do personalizacji ryż traktuje Super Bowl . Gdy goście są zrobione, pozwalają traktuje twardnieć przez co najmniej 30 minut przed podaniem ich na płytach piłkarskich papieru . Imperium Super Bowl Ciekawostki

uczyć gościetrochę o historii Super Bowl podczas gry zabawy podczas przerwy . Upiec kilka smakołyków z tematem piłki nożnej , w tym kształcie hełmu ciasta, babeczki matowe w barwach zespołów lub ciasteczek matowy i zdobione z tematów piłkarskich . Podzielić gości na dwie drużyny i sprawdzić swoją wiedzę o historii Super Bowl i ich ulubionego zespołu . Za każdym razemosoba z jednej z drużyn odpowiedzi na pytanie poprawnie , dostaje Super Bowl stylu uczta . Jeśli on odpowie nieprawidłowo lub przechodzi ,członek drużyny przeciwnej trafia do kradzieży uczta dala . Kontynuuj , aż wszystkie smakołyki są przekazywane na zewnątrz i wszyscy są gotowi do korzystania z pozostałej części meczu .
Walki płci

traktować najlepiej zapamiętanych przed lub za po meczu , a to zajmuje trochę czasu . Ustawić dwa zespoły w oparciu o płeć , pozostawiając 02:58 ludzi z gry, aby działać jako sędziowie . Zamontować wszystkie składniki i narzędzia potrzebne do tworzenia Super Bowl traktuje swojego wyboru. Zespoły mają pewną ilość czasu, aby stworzyć i ozdobić smakołyki . Zachęcać śmieci mówić i sabotażu zachować zabawy gry . Po zakończeniu , zespoły muszą przedstawić swoje przysmaki wraz z myśli do sędziów . Zespół z najlepszych traktuje i większości wygrywa twórczych myśli. Imperium